Zprávy

Disco Ples našeho klubu je po roce opět zde!

Po premiérovém loňském úspěšném plese se můžete těšit na další pokračování i letos. Jako tradičně vás zveme do tanečního sálu restaurace U Hasiče v Českých Budějovicích městské části Haklovy Dvory od 19 hodin v sobotu 12. března.
Celý článek

Vánoční led HC ELBEN CB

ZVEME VÁS NA TRADIČNÍ PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ NA LEDĚ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ OD 13:00 V SOBOTU 19. PROSINCE 2015 NA ZIMNÍM STADIONU V SOBĚSLAVI.
Celý článek

ELBEN CUP 2015

Vážení sportovní přátelé, v sobotu 19. září pořádáme již 6.ročník hokejového turnaje amatérských mužstev ELBEN CUP 2015. Začátek turnaje je v 10:00 a ukončení v 17:00 s vyhlášením výsledků v n.p. Budvar o hodinu později. Každý tým obdrží hodnotné ceny nehledě na výsledek. Pokud máte zájem zůčastnit se jako tým napište na naší emailovou adresu hcelbencb@cbhokej.cz.    
Celý článek

CHODOVAR CUP

V sobotu 11.dubna se zůčastníme tradičního turnaje amaterských týmů v Domažlicích.
Celý článek

JSME MISTŘI VAHL!!!

PRŮBĚH PLAY-OFF: Prvním soupeřem ve čtvrfinále je houževnatý tým HC Dražíč. Po hladkém průběhu jsme tohoto soupeře přehráli a postupujeme do semifinále s týmem HC Nuclear Dogs.     Zápasy s HC Nuclear Dogs byly mnohem hokejovější a soupeř nás hlavně ve druhém zápase opticky přehrával, ale tlak jsme vydrželi a postupujeme zaslouženě do finále stejně jako v loňské sezóně s HC HYDROZDROJ.     V prvním zápase jsme tohoto soupeře porazlili v poměru...
Celý článek

KONTAKT

CB-HOKEJ z.s.
České Budějovice 37005
Czech Republic E.U.
IČO 22862251
hcelbencb@cbhokej.cz
Vytvořeno službou Webnode