JSME MISTŘI VAHL!!!

PRŮBĚH PLAY-OFF: Prvním soupeřem ve čtvrfinále je houževnatý tým HC Dražíč. Po hladkém průběhu jsme tohoto soupeře přehráli a postupujeme do semifinále s týmem HC Nuclear Dogs.     Zápasy s HC Nuclear Dogs byly mnohem hokejovější a soupeř nás hlavně ve druhém zápase opticky přehrával, ale tlak jsme vydrželi a postupujeme zaslouženě do finále stejně jako v loňské sezóně s HC HYDROZDROJ.     V prvním zápase jsme tohoto soupeře porazlili v poměru 4:1. Dlouhou část zápasu jsme prohrávali, ale na konci se k nám přiklonilo štěstí. Druhý zápas byl mnohem náročnější a soupeř měl hlavně od druhé třetiny navrch, ale i díky tomu, že nehrál úplně v duchu pravidel VAHL kde se má omezovat fyzický kontak na minimum. Ve třetím a rozhodujícím utkání jsme soupeře bodově dotahovali a ve druhé třetině vyrovnali stav a stávali jsme se více aktivními. Poslední třetina z časových důvodů neproběhla a tak došlo k samostatným nájezdům stejně jako v loňském finále ze kterých jsme, ale vyšli tentokráte vítězně my! Nasadili jsme nejlepší borce ze kterých se dvakrát výtečně prosadil náš elitní útočník Jan Lidral a poté jsme mohli slavit zisk vysněného poháru.

***JSME MISTŘI VAHL****

Hraje se na maximálně tři zápasy a  postupuje ten kdo dosáhne dvou víťězných. Třetiny se hrají na 2x15 poslední 10 minut a poté v případě nerozhodného výsledku následují samostatné nájezdy. Podrobné výsledky jednotlivých zápasů naleznete na našem Facebook profilu.

FINÁLE: vs. HC HYDROZDROJ
1. ZÁPAS  4 : 1
2. ZÁPAS  2 : 4
3. ZÁPAS   4 : 3 sn
Na zápasy 2 : 1

SEMIFINÁLE: vs. HC NUCLEAR DOGS
1. ZÁPAS  5 : 2
2. ZÁPAS  4 : 3 sn